APIE MUS.

Aukštumalės krantas tai sodyba – vienkiemis įsikūrusi ant Aukštumalės upės kranto šalia Krokų Lankų ežero. Poilsiautojai čia laukiami ištisus metus.

Sodyboje Jūsų laukia:

  • Banketinė salė su pilnai įrengta virtuvė, audio aparatūra, projektorium ir kondicionavimo sistema​

  • Pirtys: Lietuviška garinė, turkiška ir mini SPA baseina

  • 39 miegamos vietos, kambariai: dviviečiai, triviečiai

  • Krešinio, futbolo, tinklinio, teniso aikštės

  • Valtys, baidarės

VEIKLOS.

Viskas tik jums

Sportas

Sodyboje aktyvaus sporto mėgėjams siūlome pažaisti krepšinį, futbolą, paplūdimio tinklinį, paplūdimio tenisą, lauko tenisą, badmintoną, stalo tenisą, biliardą, pašaudyti iš sportinių lankų, o žiemą pamušinėti ledo ritulį.

Pirtys

Vakare siūlome pasikaitinti lietuviškoje garinėje ar turkiškoje pirtyje, atsipalaiduoti 7-ių vietų sukūrinėje vonioje arba tiesog pasėdėti gamtoje klausantis įvairių gamtos garsų, pakūrenti židinį pastoginėje.

Žvejyba

Žvejai savo sumanumą prieš žuvis galės įrodyti Aukštumalės upėje ar nuplaukti iki Minijos, Atmatos, Leitos, Skirvytės, Vorusnės, Pakalnės upių bei Kuršių marių.

Kelionės vandeniu

Norintiems labiau susipažinti su nuostabiais pamario vaizdais, aplankyti Rusnę, Uostadvarį, Mingės kaimą, kviečiame paplaukioti baidarėmis ar medinėmis  valtimis.

Viskas šventėms ir pokyliams

O jei sumanėte švęsti šeimos šventes, susitikimus, įmonių pokylius, mes galime pasiūlyti ne tik salę  (apie 40 vietų), bet ir pasirūpinti viskuo, kas tik padės sukurti jums gerą nuotaiką!

GALERIJA.